Музей сучасного мистецтва “Пласт-Арт”
Музеї Чернігівщини

Музей сучасного мистецтва “Пласт-Арт”

Чернігівський музей сучасного мистецтва «Пласт-Арт» – це сучасно обладнаних 7 виставкових залів (загальною площею 700 м2) у історичному центрі міста (будівля обласного художнього музею ім. Григорія Галагана), великий досвід організації та проведення виставок – за 17 років реалізовано близько 150 мистецьких проектів.

Музей працює на базі Чернігівської міської громадської організації «Пласт-Арт», метою якої є об’єднання зусиль творчої інтелігенції та молоді для сприяння розвитку мистецтва та арт-ринку України, ознайомлення чернігівського глядача з сучасними мистецькими тенденціями.
Сьогодні “Пласт-Арт” – це культурно-мистецький центр, який функціонує як недержавна та некомерційна організація. До його складу входять художники, дизайнери, мистецтвознавці, журналісти, культурологи, співробітники музеїв та освітніх закладів. Фундатором музею є – художник Борис Дєдов, член Національної Спілки художник, заслужений діяч мистецтв України.

Чернігівська міська громадська організація “Пласт-Арт” заснована 8 жовтня 1998 року на базі художньої галереї “Пласт-Арт”, яка веде свою діяльність з 1994 року.

Метою її створення було об’єднання зусиль творчої інтелігенції для сприяння розвитку мистецтва та арт-ринку України; поширення досягнень культури та мистецтва Чернігівщини на території України та за її межами. Фундатором організації є – Борис Дєдов, член Національної Спілки художників України, Заслужений діяч мистецтв України.

На сьогодні “Пласт-Арт” став культурно-мистецьким центром, який функціонує як недержавна, некомерційна організація. До його складу входять художники, дизайнери, мистецтвознавці, журналісти, культурологи, співробітники музеїв та освітніх закладів.

Естетична концепція “Пласт-Арту” гуртує митців, що відтворюють архетипи української ментальності в сучасних художніх образах. Особливого значення набувають традиції сіверянської образотворчості – естетика “зачарованої Десни”, просякнута романтичним символізмом і замріяною дивовижністю. Музей веде пошук митців і образів, що стверджують неповторну естетичну ауру регіону, розширюють виднокруг сучасної національної іконосфери.

Адреса:
14000, г. Чернігів, вул. Горького, 6,
+38(0462) 610-328, ф.:(0462) 675-003
E-mail: plast-art@yandex.ru

Директор:
Дєдов Борис Степанович,
художник-монументаліст, Член Національної спілки художників України, Заслужений діяч мистецтв України.

Переглянути Мапа Чернігівщини – Карта Черниговщины – Chernihiv Region Map на карті більшого розміру

Share to Google Buzz
Share to Google Plus