Обласний музейно-меморіальний комплекс партизанської слави «Лісоград»

Обласний музейно-меморіальний комплекс партизанської слави «Лісоград»

Велика Вітчизняна війна навіки вписала в нашу історію героїчні сторінки самовідданої боротьби за свободу і незалежність, за право бути вільними на своїй Батьківщині.

Нині на місці «Партизанського Лісограду», що у Єлінських лісах Щорського району, відтворені партизанські землянки, як пам’ятник мужності та героїзму учасників партизанської боротьби в тилу ворога. Це місце активно відвідують мешканці та гості району і області.
З метою увічнення пам’яті про учасників партизанського руху на Чернігівщині на території Сновського (Щорського) району Чернігівської області рішенням сесії обласної ради від 11 вересня 2009 року створено комунальний заклад «Музейно-меморіальний комплекс партизанської слави «Лісоград» Чернігівської обласної ради. З початку 2011 року обласний музейно-меморіальний комплекс партизанської слави “Лісоград” є філіалом Чернігівського історичного музею ім. Василя Тарновського.

Основними завданнями на шляху реалізації даного проекту є – розвиток соціально-культурної сфери та туристичної інфраструктури області, розробка і впровадження нових туристичних маршрутів, активізація екскурсійної діяльності у регіоні.

Створення комунального закладу «Музейно-меморіальний комплекс партизанської слави «Лісоград» Чернігівської обласної ради сприяє формуванню у громадян поваги до історичного минулого українського народу, патріотичному вихованню молодого покоління.

Адреса музею:
15200, Сновсьикй район, с.Єліне